Kraina Brethilu- Tu, gdzie rodzą się bohaterowie

Gra forumowa (PBF) o tematyce fantastyczno-przygodowej. Tu zaczyna się Twoja przygoda!


#1 2009-01-04 00:07:56

Erreth-Akbe

Król

9667794
Zarejestrowany: 2008-12-31
Posty: 20
Punktów :   

Sklep Rolniczy

Pieniądze za które kupicie rzeczy w tym sklepie trafiają bezpośrednio do skarbca Gondoru.
O tym jak poprawnie kupować dowiecie się TUTAJ

Lista rzeczy do kupienia w tym sklepie:

Pasza dla zwierząt- duży worek jedzenia dla zwierząt. Aby wyżywić wszystkie zwierzęta przez miesiąc potrzebny jest jeden worek paszy, alby wyżywić przez tydzień zwierzęta ze średniej farmy potrzeba dwóch worków, zaś tygodniowe wyżywienie zwierząt z dużej farmy wymaga czterech worków paszy.
      Cena(za jeden worek): 1 Sztuka Złota

Ziarna pszenicy- woreczek ziaren, który wystarczy aby obsiać 1metr kwadratowy pola.
      Cena: 1 Sztuka Złota

Ziarna żyta-  woreczek ziaren, który wystarczy aby obsiać 1metr kwadratowy pola.
      Cena: 1500 Sztuk Srebra (1,5 Sztuk Złota)

Worek pszenicy- worek taki można otrzymać po zebraniu dojrzałej pszenicy z 1metra kwadratowego pola. Służy do wyrobu chleba.
      Cena: 100 Sztuk Srebra

Worek żyta- worek taki można otrzymać po zebraniu dojrzałego żyta z 1metra kwadratowego pola. Służy do wyrobu lembasu.
      Cena: 300 Sztuk Srebra

Skóra owcy- Wełna, którą zebrać można strzygąc owce. Wełna służy do wytworzenia ciepłych ubrań.
      Cena: 300 Sztuk Srebra

Skóra świni- mocna skóra, zebrać ją możemy jedynie gdy zabijemy jedną ze świń z własnej farmy. Służy do wyrobienia mocnych ubrań skórzanych.
      Cena: 1 Sztuka Złota

Mięso kurczaka- mięso, które możemy zdobyć zabijając jednego z hodowanych kurczaków. Służy do wytworzenia potraw drobiowych.
      Cena: 500 Sztuk Srebra

Mięso owcy- mięso, które możemy zdobyć zabijając jedną z hodowanych owiec. Służy do wytworzenia potraw. Jest bardziej pożywne niż mięso kurczaka.
      Cena: 1 Sztuka Złota

Mięso świni- mięso, które możemy zdobyć zabijając jedną z hodowanych świń. Służy do wytworzenia potraw wieprzowych. Jest bardziej pożywne niż mięso owcy.
      Cena: 2 Sztuki Złota


Erreth-Akbe, syn Eldariona, Króla Ludzi.
Ten, który górę rozgniewaną słowami uciszył,
Ten, który nosi na szyi Runę Pokoju,
Ten, którego zwą Władcą Smoków...
"Władcą Smoków nie jest ten, kto potrafi rozkazywać Smokom, gdyż stworzenia te wiele mądrzejsze i starsze od ludzi nigdy nie posłuchałyby rozkazu żądnego z nich...
Władcą Smoków nazwany jest ten, kto spojrzał w oczy Smoka i nie został przez niego zabity..."


KARTA POSTACI

- Mistrzu, kiedy zacznie się moja nauka?
- Już dawno się zaczęła.
- Wędrujemy w deszczu, błocie i wichrze już wiele dni, a ja niczego się nie nauczyłem.
- Bo nie zdajesz sobie sprawy czego uczę. Pamiętaj, zapalić świecę nie tylko oznacza stworzyć światło, ale także rzucić cień.
Jesteśmy podobni do pielgrzymów, których nie męczy wędrówka przez pustynie, ponieważ ich serca zamieszkały już w Świętym Mieście.


Największym złem,
na które cierpi świat,
to nie siła złych,
lecz słabość dobrych.
Kto czyni cnotliwie
i przed złem się wzdraga,
tego sławę po świecie
roznoszą pochodnie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ratunkiur.pun.pl www.polish-rp-life-ls.pun.pl www.devilforum.pun.pl www.lopinscy.pun.pl www.asinusaaurei.pun.pl